Yerli  Delikli Sac

Yerli delikli sac, günümüzde birçok alanda yaygın olarak kullanılan bir sanayi ürünüdür.

Delikli Sac

Yerli delikli sac, günümüzde birçok alanda yaygın olarak kullanılan bir sanayi ürünüdür. Otomotiv sektöründe, fabrikalarda, mobilya, tasarım ve dekorasyon gibi görsel alanlarda, iş güvenliği maksadıyla talep edilmekte ve yoğun olarak da üretilmektedir. Firmamız kapsamında üretilen saclar, kalite bakımından birinci sınıftır ve uzun vadeli bir kullanım sağlaması ile ön plana çıkmaktadır.

Firmamızda üretilen sacların delik büyüklüğü genel olarak 1 – 3 milimetre arasında değişmekte ve bu delikler kullanılacak olan alana bağlı olarak dikey / yatay şekilde ayarlanabilmektedir. Aynı zamanda özellikle çelikten ve alüminyum malzemeden üretilen saclar en çok tercih edilenlerdir. Alüminyum saclar daha kolay kullanım sağlarken, çelik saclar ise çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır.

Delikli Sac ve Delikli Sac Çeşitleri

Genel olarak yerli delikli saclar; oval, kare ve tam yuvarlak deliklere sahip olarak tarafımızca üretilebilmektedir. Sacın siparişini veren şirketin isteği doğrultusunda, özelliklerinde değişiklik meydana gelebilir, delik boyutları daha büyük veya daha küçük olacak şekilde imal edilebilir.

Saclar, günümüzde, günlük yaşantımız da dahil pek çok alanda karşımıza çıkmaktadır. Özellikle inşaat sektöründe platform olarak iş güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olan saclar, aynı zamanda yangın merdiveni zemini olarak da kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra mobilya iskeletlerinin ortaya çıkarılmasında, çöp kovalarında, un fabrikalarında ve daha farklı alanlarda da kullanılabilmektedir.

Eleme için üretilen saclarda delikler çok daha küçük olarak tasarlanmaktadır. Kablo soyma, rende gibi işlemler için de firmamız tarafından yerli delikli sac üretimi yapılmaktadır. Genel bilgi almak ve detayları öğrenmek için çağrı merkezimiz ile irtibat kurabilir ve merak ettiklerinizi için firma yetkililerimiz ile görüşme talep edebilirsiniz. Memnuniyetiniz ve malzemeden en yüksek performans ile yararlanmanız, firmamızın başlıca amacı ve misyonudur.