Triyör Sacı Delikli Sac

Triyör sacı delikli sac çeşitlerinden bir tanesidir ve çoğunlukla özel sipariş üzerine üretilir.

Delikli Sac

Triyör sacı delikli sac çeşitlerinden bir tanesidir ve çoğunlukla özel sipariş üzerine üretilir. Bu sac türünün kullanım alanı, klasik kullanımlardan biraz daha farklı özelliklere sahiptir. Genel olarak tahıl işlenen yerlerde ve fabrikalarda, kırıkların, yabancı cisimlerin ayrıştırılmasında büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bu sac tipinde önemli olan çukur bölümlerin derinliği ile tümseklerin performansıdır.

Firmamız kapsamında üretilen Triyör saclarında çukur derinliği genel olarak 4 – 4,5 milimetreden 11 milimetreye kadar ayarlanabilmektedir. Ancak müşteri talebi doğrultusunda özel ölçülerde de üretilebilmektedir. Şekil olarak yuvarlak olması her zaman en iyi performansı sağlamaktadır ancak bazı makinelerde, farklı şekillerin kullanılması gerekebilir. Sipariş de bu bağlamda ele alınır. Bu yöntem ile hububat ve tarın ürünlerinde en az israf sağlamak temel amaçtır. Buna ek olarak triyör sacı delikli sac;

  • Ayıklama, tasnif etme
  • Tohum işleme işlemi
  • Malzeme dökme gibi işlevlere de sahiptir. Sacın çukurları ne kadar küçük olursa, dökme işleminde o denli yüksek performans alınabilmektedir. Aynı zamanda uzun ömürlü ve oldukça hassas oluşları da kullanım kapasitesi ve süresini artırmakta, daha verimli bir çalışma sunmaktadır.

Diğer Delikli Sac Çeşitleri

Triyör sacı delikli sac kapsamında üretilen tek tür değildir. Bunun yanında kare, altıgen ( bal peteği), yuvarlak ( oval ya da silindirik) modeller de üretilebilmektedir. Üretimi sağlanan bu saclar, günlük hayatta pek çok sektörde aktif olarak kullanılır. Söz gelimi parklar için bank yapımı, abajur ve avizeler, bina çatıları ve duvar süslemeleri ile yangın merdiveni, iş makinesi platformu gibi birbirinden çok farklı alanlarda kullanılmaktadır.

Delikli sac imal eden firmamıza, isteklerinizi ilettiğinizde istediğiniz ebat ve delik genişliğine sahip delikli saclar üretilebilmektedir.