Altıgen Delikli Sac

Bal peteği sac da denilen altıgen delikli sac, diğer çeşitlere göre çok daha estetik oluşu ile, özellikle görsel bakımdan gerekli olan durumlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Delikli Sac

Bal peteği sac da denilen altıgen delikli sac, diğer çeşitlere göre çok daha estetik oluşu ile, özellikle görsel bakımdan gerekli olan durumlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle tasarım ve dekorasyon sektörü için uygun olan bu sac çeşidinde, hangi alanda kullanılırsa kullanılsın yüksek bir performans görülür. Özellikle havalandırma için kullanımında hava akışının kolaylıkla gerçekleşmesine yardımcı olur, aynı şekilde hoparlör ve ısıtma sistemleri için de son derece uygundur. Buna ek olarak görsel olmayan alanlarda da kullanılabilir. Söz gelimi yangın merdiveni zemini ya da iş güvenliği için de talep edilebilmektedir.

Altıgen delikli sacın delikleri, istek doğrultusunda büyük ya da küçük olarak dizayn edilebilir. Genel olarak en fazla 3 milimetre olan delik boyutu, genişletilebilir. Fabrikalarda eleme amacıyla da kullanılabilen delikli sac, çelikten üretildiğinde uzun süreli başarılı bir kullanım seçeneği sunar. Aynı zamanda alüminyum ile de üretilebilmekte olup, bu şekilde üretilen sacların taşınması çok daha kolay gerçekleşmektedir.

Delikli Sac Nasıl Kullanılır?

Çevre düzenlemesinde, bank yapımında kullanılabildiği gibi, altıgen delikli saclar çöp kovası ve bina dışı süslemesi gibi alanlarda da kullanılabilir. Esnek yapısı ve kolay şekle girmesi gibi nedenlerle, sık sık firmalar tarafından tercih edilmektedir. Günümüzde pek çok yerde, zeminde sacları görmek mümkün olabilmektedir. Paslanmayan yapısı ve kaliteli performans göstermesi nedeniyle çatı düzenlemesinde dahi kullanılabilmektedir.

Genel olarak tüm ürünler firmamız garantisi ile sunulur. Kullanıcıdan kaynaklanmayan durumların tamamında garanti kapsamında ücretsiz değişim yapılabilir. Genişliği kullanılacak yere göre ayarlanabilen altıgen delikli saclar ile ilgili detaylı bilgi almak için firmamıza telefon edebilir ve tüm ayrıntıları ile merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Firmamızda görevli çalışanlarımız sizinle irtibat kurmaktan onur duyacaktır.