Kare Delikli Sac

Kare delikli sac, paslanmaz, uzun ömürlü sac çeşitleri arasında önemli bir yere sahiptir.

Delikli Sac

Kare delikli sac, paslanmaz, uzun ömürlü sac çeşitleri arasında önemli bir yere sahiptir. Her geçen gün kendini yenileyen firmamız kapsamında, gerçek anlamda kaliteli malzemeden, ortalama 3 milimetre büyüklüğünde deliklere sahip olan saclar üretilmektedir. Delikli saclar, güncel olarak pek çok alanda kullanılmaktadır. Elek ve eleme telleri, rulman, raptiye, fırça vs. ürünler de üreten firmamız kapsamında farklı çeşitlerde malzemeler de üretilmektedir.

Delikli Sac Üretimi

Farklı şekillerde üretilen saclar, farklı ebatlara da sahiptir. Yuvarlak delikli olan saclar, 1 milimetre ile 3 milimetre arasında değişiklik gösteren delikleri ile eleme işlemleri rahatlıkla yapılabilmektedir. Delikleri uzun olan saclar ise 20 milimetre ölçüsüne sahiptir. Kare delikli saclar ise soğutma depolarında kullanım için idealdir. Mobilya yapımı ve dekorasyonda da sık olarak kullanılan bu sac modelinde delikler özel isteğe bağlı olarak daha büyük ya da daha küçük olarak yapılabilir. Panjur sac modeli de çok fazla üretilen çeşitlerden bir tanesidir.

Platform sacı ise daha çok inşaat firmaları tarafından kullanılmaktadır. Yuvarlak çıkıntılara sahip olan bu sac, aynı zamanda zemin ya da araç döşemesi olarak da kullanılabilir.

Hayatımızın hemen hemen her bölümünde kullanılan bu saclar, çoğunlukla dış dekorasyonlarda karşımıza çıkmaktadır. Kare delikli sac da diğerleri gibi ofislerde, bank yapımında, otomotiv ve sanayi sektöründe kullanılmaktadır. Gıda ve besin üreten fabrikalarda ayrıştırma, eleme, rendeleme gibi farklı amaçlar ile de kullanılabilen saclar, özel kullanıcı isteği doğrultusunda farklı ebatlara sahip olabilmektedir. Paslanmayan ve yıllarca kullanılabilen delikli saclar ile garantili, sağlıklı ve uzun süreli bir kullanım sağlanması mümkün olabilmektedir. Konuya ilişkin değerlendirme ve görüşlerinizi bizimle irtibat kurmak sureti ile iletebilir, sormak istediklerinizi çalışanlarımıza sorabilirsiniz.