İthal Delikli Sac

Aynı zamanda talep eden müşteri ile irtibat kurularak, istenen ebatlarda üretim de sağlanabilmektedir.

Delikli Sac

Otomotiv sanayiden dekorasyona, filtre sanayiden un sanayiye, çelik fabrikalarından eleme işlemlerine pek çok sektörde kullanılan ithal delikli saclar, arzu edilen ölçülere uygun olarak üretilmekte olup, özel boyutlarda da imal edilebilmektedir. Genel olarak çelik ve alüminyum, sac üretiminde en çok kullanılan iki malzemedir.

Firmamız kapsamında üretilen saclar, yüksek performansa sahip ve dayanıklı olması ile ön plana çıkmaktadır. Genel olarak yıllardır aynı performans ile çalışmalarını yürüten firmamız kapsamında, ithal delikli sac dışında bant raptiyesi, elek teli, rulman yatağı, fitrelerin de üretimi yapılmaktadır. Aynı zamanda talep eden müşteri ile irtibat kurularak, istenen ebatlarda üretim de sağlanabilmektedir.

Sac Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Farklı alanlarda kullanılabilen delikli sacların üretimleri de farklıdır. Özel istek dışındaki saclarda standart aralık 20 milimetredir. Deliklerin konuşlandırılışı isteğe göre dikey ve yatay olarak düzenlenebilmektedir. 1 milimetre ila 3 milimetre arasında değişiklik gösteren delik boyutları, kullanılacak alana göre ayarlanır. Üretilen bu sac genel olarak stand sacı olabilir ya da mobilya ve dekorasyon amaçları ile de kullanılabilmektedir.

İş güvenliği maksadı ile de sac üretimi firmamız kapsamında yapılmaktadır. Özellikle döşeme, yangın merdiveni, platform zemini olarak kullanıma uygundur ve güvenli bir kullanım gerçekleştirmeye yardımcı olur. Buna ek olarak üretilen bu ithal delikli saclar, tasarım alanında, otomotivde, sanayide, havalandırma ve tarımda da kullanılabilmektedir. Özellikle un ve daha başka fabrikalar tarafından eleme işlemleri için de uzun vadeli kullanım için delikli saclar tercih edilmektedir. Alüminyum sac, çelik sac kadar dayanıklı olmasa da, bu sac türüne de ilgi fazladır, çünkü alüminyum saclar kullanım ve taşıma bakımından daha büyük kolaylık sağlamaktadır. Hafifliği, pratik manevralara uygun olarak üretilir. Yine de çelik sac sağlamlık bakımından ön plana çıkmaktadır.