Oval Delikli Sac

En çok kullanılan sac çeşitlerinden biri olan oval delikli sac, farklı kullanım alanlarına sahiptir.

Delikli Sac

En çok kullanılan sac çeşitlerinden biri olan oval delikli sac, farklı kullanım alanlarına sahiptir. Bunlar arasında mimari tasarımlar, okullarda, sınıflarda kullanılan çöp sepetleri, balkon korkulukları ile merdiven tutanakları, inşaat sektöründe zemin ve platform olarak kullanım, güzel görünümlü raf sistemi, ziraat, eleme, parklarda yer alan bank ve çevre düzenlemesi, havalandırma ve otomotivde tercih edilen başlıca üründür. Paslanmayan çelikten üretilmesi ve yıllarca başarı ile kullanılması, yani uzun vadede sorunsuz olması bu sacların kullanım sebeplerinin başlıcasıdır.

Delikli Saclar ve Özellikleri

Müşterilerimizin isteğine uygun bir ölçüde ve yine müşterimizin isteğine uygun deliklere sahip oval saclar, yaklaşık olarak 0.50 milimetre ile 20.00 milimetre arasında istenen ölçüye göre ayarlanabilmektedir. Alüminyum ve çelik dışında krom, nikel gibi farklı malzemelerden de üretilebilmektedir. Kullanılacak alana göre açılan delikler, kullanım performansının en iyi seviyede olmasını amaçlamaktadır.

Delikli saclar ve çukurlu saclar, tarım sektöründe eleme ve ayrıştırma işlemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu işlemlerde kullanılan sacların delikleri en küçük boyda imal edilir. Aynı zamanda rendeleme ya da kablo soyma işlevleri de bulunan oval delikli saclar ve diğer saclar, uzun yıllara dayanan kullanımlar ve kaliteli performans sunmaktadır.

Özel olarak genişletilmiş metal saclar, levhada yer alan deliklerin dizilişleri de performanslarını etkilemektedir. Farklı boyutlarda da açılabilen delikler, diziliş şekilleri, delik büyüklüğü gibi faktörler de üretiminde etkilidir.

Oval delikli sac, tüm sac modelleri arasında en fazla beğenilen ve en iyi performans gösteren modellerden biridir. Sanayi sektöründe ve inşaat sektöründe daha fazla tercih edilen bu tür delikli sac ile ilgili detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz. Firma yetkililerimiz sorularınıza içtenlikle yanıt verecektir.