HAKKIMIZDA

88 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi ile sahip olduğu ve yakından takip ettiği teknolojik yatırımları ile donanımlı personeli ve sahasında birçok yeniliğe imza atan tasarımları ile müşterisi olan firmalara sunduğu kalite ve fiyat politikaları ile sektöründe rakipsiz ve tek firmadır...

Delikli Sac

Uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği deneyim ve rahatlık içinde çalışmalarını sürdüren firmamız, kurumsal olarak önemli adımlar atmış ve bugüne gelmiştir. Kendini sürekli yenileyen, güncel gelişmeleri takip eden ve geride kalmamaya özen gösteren firmamızda, yıllara yayılan bir tecrübe ve genişleme söz konusu olmuştur.

Misyonumuz, kaliteli malzemeler üretme ve başarı ile satışını gerçekleştirme; vizyonumuz, üretilen bu ürünler ile müşteri memnuniyetini ve en iyi performansı sağlama üzerine kuruludur. Tarafımızda imal edilen sanayi ürünleri, başarılı ve deneyimli personelimizin izlerini taşımakta, aynı zamanda da referansımız olmaktadır.

Yalnızca ürünlerin imal edilmesi değil, müşterilerin de en iyiyi seçmesine yardımcı olmak, onları yarı yolda bırakmayacak ve işlerini kısa sürede tamamlayabilecek güce sahip ürünler sağlamak, en asli görevimiz ve amacımızdır.

Yıllara dayanan ortaklığımız ve çalışmalarımız, bizlere birtakım geleneksel yaklaşımlar sunmuş ve firmamız tarafından bu yaklaşımlar dikkate alınmıştır. Özellikle en iyi hizmet politikası, ilk adımımızdan bu yana mottomuz olmuştur. Hem fiyat bakımından hem de müşterilerimizin bizimle çalışmaya devam etme arzusu bakımından çalışmalarımızın büyük bir titizlik içinde sürdürüldüğünü de bilmenizi isteriz.

Çağrı merkezimiz kapsamında siz değerli müşterilerimizin bize her daim ulaşabilmesi için firmamızda 7/24 çalışma şekli benimsenmiştir ve başarı ile uygulanmıştır. Merak edilen tüm detaylar için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İlginiz, memnuniyetiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, birlikteliğimizin devamını temenni ederiz.