Terso Sacı Delikli Sac

Terso sacı delikli saclar arasında ayrı bir yere sahip olan sac türüdür.

Delikli Sac

Terso sacı delikli saclar arasında ayrı bir yere sahip olan sac türüdür. Şekil olarak hoş bir görünüme sahip olduğu için genel olarak dekorasyon amacıyla üretilmekte olsa da, başka durumlarda da kullanımı mümkündür. Ortalama 28 milimetrelik uzun deliklere sahip olan Terso sacda bu delikler birbirine farklı açılardan dizilir. Standart delik uzunluğu ve çapı, 3.25 milimetreden 6 milimetreye kadar ulaşabilmekte olup, tarım sanayisinde de yoğun olarak kullanılmaktadır.

Terso Sac Nasıl Kullanılır?

Terso delikli sac ile tarım sektöründe çalışmak çok kolay bir hal almıştır. Sac, kullanılacak makinenin boyutlarına göre ayarlanır ve makineye bu sac dört köşesinden tutturularak yerleştirilir. Özel sistemle üretilen kasnak ve elasiki çubuklar yardımı ile hareket ettirilir. Sac, iri maddeleri ve yabacı maddeleri ayıklayarak dışarı tarafa atar. Terso sacı delikli sac sayesinde işlem en iyi şekilde tamamlanır.

Diğer Kullanım Alanları ve Sac Türleri

Firmamız kapsamında, farklı sac modelleri de imal dilmektedir. Genelde çelik ile alüminyum malzeme kullanılarak üretilen bu sac türleri arasında kare delikli sac, oval delikli sac, triyör sac, altıgen – bal peteği delikli sac gibi modeller görmek mümkündür. Her birinin kendine özel kullanım alanları olsa da, terso sacı delikli sac dışındaki saclar, günlük hayatımızda pek çok yerde karşımıza çıkmaktadır.

Mobilya sektöründe sıklıkla kullanılan delikli sac alternatifleri, inşaat sektöründe de karşımıza çıkmaktadır. Dekorasyon öğesi olarak kullanımına rastlamak da mümkündür. Bu çerçevede avizeler, panjurlar, duvar dekorları ve çatılar için bu saclar kullanılabilmektedir. Çeşitli fabrikalarda, un eleme fabrikalarında, otomotiv sanayide, filtre sanayide, ziraat işlerinde de sacların kullanımı bir hayli yaygındır. Paslanmaz yapısı ile yıllarca aynı performansa sahip şekilde kullanılabilir.